XBody Mosilor

Creat de kryssa, iun 26, 2017, 11:22 a.m.

« precedentul - următorul »

kryssa

Salutare,

Ma bucur mult ca, in sfarsit, exista un forum in care putem impartasi experiente, pareri si sugestii!

Vreau sa va spun ca fac xbody de mai bine de 1 an. Imi place extrem de mult si faptul ca dureaza doar 20 minute este esential penteu timpul limitat pe care il am. O buna perioada de timp am facut 2 sedinte pe saptamana iar de vreo 3 luni merg de 3 ori pe saptamana. Sincer, rezultatele pe care le-am obtinut in urma celor 3 sesiuni/sapt sunt mult mai ok decat ce am obtinut facand doar 2. Am in jur de 57kg insa totul pica de pe mine, comparativ cu inainte. Ar trebui sa-mi schimb garderoba  ;D

Studioul este foarte aproape de casa si vi-l recomand cu incredere. Am facut antrenamente cu toti antrenorii de aici si, fiecare are stilul lui, insa simti cu adevarat ca lucrezi. Locatia este decenta si motivarea nu lipseste. Este tot ce am nevoie de la o sala. Sa traga cineva de mine pentru a nu ma lasa pe o ureche  :)

Daca va este aproape, faceti un test si vedeti despre ce vorbesc. Multumesc XBody Mosilor!